Wypełnienie formularza wiąże się z akceptacją Regulaminu konwentu.

Formularz jest aktywny od 18 kwietnia do 30 czerwca!

Warte uwagi:

Artemis

Symulator mostka gwiezdnego krążownika

Zawsze chciałeś rzucić znanym tekstem o pułapce? 🐙 Gdy posyłasz gdzieś ludzi w czerwonych koszulach, oni nigdy nie wracają? 😅 Za nic nie pozwolisz, by flotylla zdradzieckich tosterów zniszczyła ostatnią nadzieję ludzkości na przetrwanie? 🍞

Już dziś zapisz się do załogi Artemisa, by na pokładzie statku kosmicznego przemierzać wszechświat. Nie mamy wiele czasu, bo galaktyka została opanowana przez złych kosmitów… Do zobaczenia w hangarze, kosmiczny kowboju!

Artemis to gra symulująca mostek gwiezdnego krążownika - w tej kooperacji każdy z graczy obejmuje jedno z oficerskich stanowisk. Możesz przejąć losy statku, ujmując w dłonie stery, być panem życia i śmierci innych kontrolując systemy uzbrojenia, zagłębić się w cuchnące smarem i rozgrzanym metalem wnętrze maszynowni, stanąć przed mapą sektora i patrzeć z satysfakcją jak przeciwnicy zostają anihilowani we wnętrzu czarnej dziury, lub zasiąść przy pokładowych systemach komunikacji, by wysłuchiwać nagan od dowództwa i obelg od wrogich jednostek. Tylko skuteczna współpraca może zapewnić szansę w kosmosie pełnym niebezpieczeństw, współpraca pod wodzą kapitana - jedynego, który zdolny jest wszystkich zgromadzić i podejmować decyzje, które doprowadzą do zwycięstwa!

Blok Gwiezdno-Wojenny

Łódzki Fanklub Star Wars

Hello there!

Niezależnie od tego jak długo zgłębiasz uniwersum Star Wars - wolisz komiksy, książki czy filmy, twoim konikiem jest kanon czy expanded universe - blok gwiezno-wojenny ma coś dla ciebie. Konkurs? Prelekcja? To ty decydujesz, w jaki sposób chcesz pogłębiać swoją wiedzę. W mocy wszyscy jesteśmy równi. 😉

Łódzki Fanklub Star Wars działa od ponad 14 lat. Jego członkowie prowadzili wiele bloków i eventów na przestrzeni lat. Za największe osiągnięcie uważają jednak Holokron: Zlot Fanów Star Wars. Teraz objęli pieczę nad blokiem gwiezdno-wojennym.

Wystawa LEGO

Zbudujmy.to

Wystawa autorskich modeli wykonanych z klocków LEGO, przygotowana przez członków oraz sympatyków Stowarzyszenia Zbudujmy to! Fantastyczne budowle w fantastycznych klimatach!

http://zbudujmy.to

FB/Instagram: @zbudujmyto